O nas

Smacznie, zdrowo i niedrogo

 

Restauracja Warszawa Ursynów

Restauracja Piecuszek

Pod naszym dachem każdy jest mile widziany i na pewno będzie też dobrze nakarmiony. Chcemy odkrywać przed mieszkańcami Warszawy najciekawsze smaki kuchni polskiej i staropolskiej.

Chcemy również, aby powstało miejsce, które pozwoli pomysłowym, kreatywnym ludziom, prezentować swoje prace. W restauracji Piecuszek, można nie tylko zjeść, ale zaistnieć w przestrzeni rozwoju kultury, sztuki i kreatywnego biznesu.

Jest to również idealne miejsce dla każdej rodziny, która może tu cieszyć się swoim towarzystwem w trakcie zarówno kameralnych spotkań, jak i większych przyjęć okolicznościowych. Pragniemy, aby każdy gość czuł się domownikiem.

Restauracja Piecuszek to doskonałe miejsce zarówno na romantyczną kolację przy świecach, rodzinne przyjęcie okolicznościowe, szybki lunch lub uroczysty firmowy bankiet.

Choć znajdujemy się bardzo blisko biznesowego serca i centrum Warszawy, można tu poczuć się dobrze jak w domu. 300-stu metrowy dworek z pięknym ogrodem położony nieopodal ul. Puławskiej na warszawskim Ursynowie – Kabaty zapewnia ciszę i spokój. Za naszymi charakterystycznymi czerwonymi drzwiami znajdują się do dyspozycji gości dwie sale na parterze i dwie sale na piętrze, taras oraz ogród. Posiadamy łącznie 89 miejsc w salach i ok. 40 miejsc na tarasie. Podczas bankietu ze szwedzkim stołem jesteśmy w stanie obsłużyć do 150 osób. Jeśli masz pomysł, żeby ugościć tu swoich bliskich, na pewno będziecie zachwyceni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją kulinarną i kulturalną.

Organizujemy bankiety, spotkania biznesowe, spotkania firmowe, imprezy integracyjne, kolacje i przyjęcia, urodziny, rocznice rodzinne, chrzciny, komunie, wesela.

Oferujemy dania lunchowe na miejscu i z dostawą.

Piecuszek – Restauracja Warszawa Ursynów, zapraszamy!!!